DRODZY RODZICE

           W naszym przedszkolu będą prowadzone zajęcia adaptacyjne dla dzieci trzyletnich

                    w dniach 25- 27. 08.2014 w godz. 10.00 -12.00 .

                                                                                                                                                                                    Serdecznie zapraszamy :)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Komunikat

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2014/2015

 

GR. VI- PSZCZÓŁKI

 

1.      BISTROŃ Szymon
2.      BECHTA Wiktor
3.      CZAPLICKI Tomasz
4.      DRZAZGA Antoni
5.      GŁOWACKA Oliwia
6.      GODLEWSKA Kinga
7.      GOŁĄBECKA Zuzanna
8.      KALIŚCIAK Aleksandra
9.      KIERNOZEK Mateusz
10.  KOZŁOWSKA Nikola
11.  KRASSOWSKA Zuzanna
12.  KWIATKOWSKI Iwo
13.  LORENC Oliwia
14.  MAREK Miłosz
15.  MASZCZYK Adrian
16.  MATUSZCZAK Dominika
17.  MODLIŃSKA Kasumi
18.  MODZELEWSKA Martyna
19.  NAPIÓRKOWSKA Natalia
20.  NIEDŹWIECKA Katarzyna
21.  ORZECHOWSKA Maja
22.  POWICHROWSKA Julia
23.  RAFAŁOWSKA Kinga
24.  RAFAŁOWSKI Marcin
25.  RUPACZ Julia
26.  STANISŁAWSKA Kinga
27.  WĄSIK Gabriela
28.  WILCZAK Julia
29.  ZAGÓRSKI Przemysław
30.  ZIELIŃSKI Dawid

  

GR.I- KRASNALE

1.      BONUS Julia
2.      BORAWSKA Zofia
3.      DOBROGOWSKI Paweł
4.      DZIENISZEWSKI Mikołaj
5.      EKSTOWICZ Marcel
6.      GRZYMAŁA Julita
7.      KALINOWSKA Amelia
8.      KALINOWSKI Wiktor
9.      KLIMASZEWSKA Kamila
10.  KOCHANOWSKA Izabela
11.  KRUKOWSKA Oliwia
12.  LITWIŃSKA Zuzanna
13.  MACZEWSKI Michał
14.  MIKULSKA Łucja
15.  MISZCZAK Jakub
16.  MROCZKOWSKI Filip
17.  PALIŃSKI Gabriel
18.  PAPIEŻ Julia
19.  SAWICKA Amelia
20.  SOBOCIŃSKA Blanka
21.  SOBOCIŃSKA Lena
22.  SOCHACKI Olivier
23.  SZCZEPKOWSKI Wiktor
24.  SZCZĘSNA Aleksandra
25.  SZYBORSKI Krzysztof
26.  URSIN Laura
27.  USTASZEWSKI Oskar
28.  WAGNER Karolina
29.  WILCZEWSKA Lilianna
30.  ZDUŃCZYK Lidia
31.  ZENGOTA Daria
32.  ZYSK Jakub
33.  ŻUKOWSKA Emilia

  

 

GR. IV- POZIOMKI

1.      BANACH Adam
2.      BRAJCZEWSKA Nina
3.      CHOJNOWSKA Karolina
4.      CICHOŃ Hubert
5.      DUCHNOWSKA Anastazja
6.      GEMBORYS Amelia
7.      GRABOWSKI Michał
8.      GRĄDZKI Alan
9.      GRELOCH Klaudia
10.  GRZECH Eryk
11.  KLEWICKI Szymon
12.  KOPCZEWSKA Zuzanna
13.  KUCHARSKI Jan
14.  MAKAL Lena
15.  MAZUR Kornelia
16.  MIECZKOWSKI Hubert
17.  MOCARSKA JULIA
18.  MODLIŃSKA Scarlett
19.  NIECIECKI Damian
20.  NIKLAS Aleksander
21.  RAINKA Agata
22.  ROGOWSKI Szymon
23.  SZWAJOREK Krzysztof
24.  TROJANOWSKA Iga
25.  WĄDOŁOWSKI Jakub
26.  WOJNO Wiktoria
27.  ŻAK Lena
28. ŻURKOWSKA Oliwia

 

GR. III- MOTYLKI

 

1.      ANDRYCHOWSKI Julian
2.      BENDAIFALLAH Rayan
3.      BOCHIŃSKI Wiktor
4.      CENDROWSKA Weronika
5.      CHROSTOWSKA Maja
6.      CYMEK Stanisław
7.      DZIERMA Gabriel
8.      GODLEWSKI  Aleksander
9.      JAROCKI Igor
10.  KOPCZEWSKA Karolina
11.  KOWALCZYK Łucja
12.  KRAJEWSKI Marcel
13.  KRASSOWSKI Kacper
14.  KULIKOWSKA Alexandra
15.  KWIATKOWSKI Mikołaj
16.  ŁADA Antoni
17.  MATULKO Hubert
18.  MIARKA Michalina
19.  MOCARSKI Dawid
20.  OCHOCIŃSKA Zuzanna
21.  PAWELCZYK Daria
22.  POPŁAWSKA Lena
23.  RUTKOWSKI Kajetan
24.  SOŁOGUB Nikola
25.  SZUMOWSKI Piotr
26.  TARASZKOWSKA Nikola
27.  TOMASZEWSKI Jan
28.  TOMASZEWSKI Oskar
29.  TOMASZEWSKI Patryk
30.  TYBOROWSKA Julia
31.  WOJEWODA Oskar
32.  WYSOCKI Aleksander

 

 2012r.( ŻŁOBEK)

 
1.  BAJNO Aleksandra
2.  EKSTOWICZ Aleksander
3.  CHROSTOWSKA Julia
4.  CZARNECKA Natalia
5.  GOSK Arkadiusz
6.  GRABOWSKA Nina
7.  JANKOWSKI Dominik
8.  KAMIŃSKA Lena
9.  KANIA Maja
10.  KOSSEWSKA Julia
11.  KOTOWSKA Maja
12.  KRASZEWSKA Laura
13.  LEWKOWSKA Maja
14.  LUTOSTAŃSKI Szymon
15.  MROCZKOWSKI Bartłomiej
16.  NIEMIŃSKA Zuzanna
17.  PAPIEŻ Patryk
18.  ROGIŃSKI Michał
19.  SAWICKI Patryk
20.  STYŁA Kornel
21.  SZCZODRY Wiktoria
22.  SZCZAWIŃSKA Kinga
23.  SZCZEPKOWSKA Sara
24.  WĄDOŁOWSKI Aleksander
25.  WITKOWSKI Stanisław
26.  WŁODARCZYK Nina
27.  WSZEBOROWSKA Natalia
28.  ŻUKOWSKI Igor

 

GR. V- ELFY

 
1.      BABACZYK Igor
2.      BĄCZEK Kacper
3.      BĄKOWSKI Sebastian
4.      CHOJNOWSKI Adam
5.      CWALINA Amelia
6.      CHODOROWSKA Olga
7.      DOLINKIEWICZ Izabela
8.      FARYNA Anna
9.      FIEDOROWICZ Lidia
10.  GRELOCH Gabriel
11.  JERMACZ Anita
12.  KAMIŃSKA Laura
13.  KANIA Miłosz
14.  SOKOŁOWSKA Julia

 

GR. II – SŁONECZKA

1.      KISIELEWSKA Nikola
2.      KOSMACZEWSKI Szymon
3.      KOZICKA Aleksandra
4.      KUPLIŃSKI Dawid
5.      MAKSIŃSKI Marcin
6.      MAŁYSZKO Łukasz
7.      MŁODZIANOWSKA Amelia
8.      NOROWSKA Maja
9.      RAFAŁOWSKA Laura
10.  RYBICKA Martyna
11.  RYDELSKI Mikołaj
12.  SKURCZYŃSKI Filip
13.  ZAKRZEWSKI Korneliusz

 

PROSIMY RODZICÓW DZIECI, KTÓRE DOSTAŁY SIĘ DO PRZEDSZKOLI MIEJSKICH O INFORMACJĘ TELEFONICZNĄ LUB BEZPOŚREDNIO DO NAUCZYCIELEK GRUP.


DZIĘKUJEMY.


DYREKCJA WESOŁEGO SŁONECZKA

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko,
co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić”
Carroll Lewis

dsc01982

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne kierują do wszystkich Dzieci oraz Rodziców gorące podziękowania za wsparcie finansowe Fundacji „Pomóż Im” w czasie trwania piątkowego „Żonkilowego Dnia” w naszej placówce.Zebrane środki pieniężne przekażemy Fundacji wspierającej Dzieci z Chorobami Nowotworowymi.

Udało nam się zebrać 1210 złotych !

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

 

 

 

Wesołe Słoneczko

Niepubliczne Przedszkole “Wesołe Słoneczko”

Stowarzyszenia “Edukator”
ul. Spółdzielcza 74
18-400 Łomża

tel./fax: (86) 218-28-45
e-mail: np.wesolesloneczko@edukator.lomza.pl

Niepubliczne Przedszkole “Wesołe Słoneczko” mieści się w budynku przy ulicy Spółdzielczej 74 w Łomży. Rozpoczęło swoja działalność we wrześniu 2003 roku na bazie Przedszkola Publicznego nr 12. Organem prowadzącym od tej chwili stało się Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym “Edukator”.

Nasze przedszkole jest placówką pracującą dynamicznie. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców obecnych i przyszłych przedszkolaków. Mamy dobrą bazę lokalową, atrakcyjne sale dydaktyczne oraz przestronny i malowniczy ogród. Wyposażenie naszej placówki spełnia wszelkie normy i warunki bezpieczeństwa dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wykwalifikowana kadra w nowym roku szkolnym 2013/14 realizuje nową podstawę programową w oparciu o programy wychowania przedszkolnego:

  1. “Dziecko w swoim żywiole”. Program wychowania przedszkolnego – dobre praktyki,  A. Pawłowska- Niedbała, D. Kucharska, J. Święcicka, E. Wilkos (Wyd. Nowa Era)
  2. “Ku dziecku”. Program wychowania przedszkolnego, B. Bilewicz- Kuźnia, T. Parczewska (Wyd. Nowa Era)
  3. “Nasze przedszkole”. Program wychowania przedszkolnego, M. Kwaśniewska, W. Żaba- Żabińska (Wyd. MAC)
  4. “Od przedszkolaka do pierwszaka”. Program wychowania przedszkolnego. I. Broda (Wyd. WSiP)

Nasi mali absolwenci bardzo dobrze przygotowani są do roli ucznia w szkole, co jest głównym celem pedagogicznym nauczycieli. Stawiamy na rozwój i profesjonalizm.

 

Do przedszkola “Wesołe Słoneczko” uczęszczają dzieci w wieku 3-6 lat. Nasi wychowankowie podzieleni są według kryterium wiekowego:

 

  • I grupa “Krasnale” – 5-latki

Nauczycielki:

mgr Anna Jurzak

mgr Agata Tyszka

Personel obsługowy:

Magdalena Wdziękońska

  • II grupa “Muchomorki” – 5-latki, 

Nauczycielki:

  Jolanta Łuba

 mgr Katarzyna Wilczewska

 Personel obsługowy:

 Mariola Cieślik

  • III grupa “Motylki” – 3-latki

Nauczycielki:

 mgr Iga Elwira Wojciechowska- Gruszfeld

 Dyrektor przedszkola – mgr Iwona Gorzkowska

 Wicedyrektor przedszkola – mgr Wioletta Nowak

 Pomoc nauczyciela:

 Elżbieta Mikulska

 Personel obsługowy:

 Krystyna Klewicka

 

  • IV grupa “Poziomki” – 5 i 4 -latki 

Nauczycielki:

 mgr Wioletta Sawicka

 mgr Anna Wojewoda

 Pomoc nauczyciela:

 Małgorzata Jaworowska

 Personel obsługowy:

 Anna Kozłowska

  • V grupa “Elfy” – 4-latki 

Nauczycielki:

 mgr Barbara Krajewska

 mgr Ewa Kopczewska

 Personel obsługowy:

 Mariola Cieślik

  • VI grupa “Pszczółki” – 6 i 5 -latki 

Nauczycielki:

 mgr Elżbieta Szumowska

 mgr Milena Bistroń

  Personel obsługowy:

 Beata Rogowska