Zakończenie roku szkolnegoCzyste powietrze wokół nas. Grupa pięcio i sześcio- latkiUrodzinki dzieci urodzonych w czerwcu, lipcu i sierpniu😃🤩🥳🎂Zajęcia plastyczne w grupie BiedroneczkiAudycja muzyczna „Wypoczynek z muzyką”Wycieczka do Olszyn- „Kompleks Agroturystyczny Olszynka”: gr. Krasnale, Smerfy, BiedronkiDzień Dziecka w Żłobku i grupie Motylki-zła pogoda i deszcz nie popsuły radości ze świętą. Wszystkie gry, zabawy i tańce odbywały się w dużej sali przy dźwiękach muzyki. Był rzut piłką do bramki, zabawy z chusta animacyjną, rzut woreczkiem do celu, tańce, bańki i dobra zabawa. W sali zamienionej w duży plac zabaw była zjeżdżalnia i bujaki. Nie zabrakło też quadów do jeżdżenia, samochodów, piłek, balonów. Atrakcją było malowanie buziek. Wszystkim dopisywał dobry humor bo na deser były jeszcze wodne lody. Życzymy naszym milusińskim zdrowia i żeby zawsze były beztroskie i szczęśliwe❤️Dzień Dziecka 😃

 
Dzieci z gr. Smerfy, Krasnale  i Biedronki z okazji Dnia Dziecka wybrały się do kina Millenium na bajkę  „Pan Wilk i spółka”. Po powrocie do przedszkola na dzieci czekały niespodzianki. 
 
 


Dzień mamy i taty w grupie Krasnale 😊Dzień mamy i taty w grupie BiedroneczkiNiepubliczne Przedszkole "Wesołe Słoneczko" Stowarzyszenia "Edukator", ul. Spółdzielcza 74, 18-400 Łomża.
tel./fax: (86) 218-28-45 email: np.wesolesloneczko@edukator.lomza.pl